Lokalne, czyli lepiej

Lokalne, czyli lepiej

25 sierpnia 2020 Aktualności 0

Witam, zapraszam do nowego działu na naszej stronie, który powstał jako pomysł jednego z naszych mieszkańców. Na pewno wielu z naszych sąsiadów prowadzi w Nieciszowie jakąś firmę, uprawia ziemię lub hoduje zwierzęta, oferuje różne usługi lub ma trochę wolnego czasu i dużo chęci pomocy. Na pewno wielu z nas niestety nic o tym nie wie i szuka takich produktów i usług gdzieś dalej. Warto, żeby nasze pieniądze pozostały jednak w Nieciszowie i to nasi mieszkańcy na tym korzystali, a nasza miejscowość stawała się piękniejsza 🙂

Strona Lokalnie powstała właśnie z myślą o dzieleniu się informacjami o naszych małych i dużych biznesach, bez znaczenia, czy jest to sprzedaż świeżych warzyw, drobne i duże naprawy, usługi budowlane i remontowe, prace ogrodnicze, korepetycje czy zwyczajnie pomoc w domu.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do przekazywania ogłoszeń poprzez formularz kontaktowy wraz z opisem (może być tekst formatowany), danymi kontaktowymi, opcjonalnym zdjęciem i znacznikiem na mapie. Umieścimy wszystkie informacje bezpłatnie, bo ta strona ma służyć nam wszystkim!

W chwili obecnej strona Lokalnie zawiera przykładowe ogłoszenia do czasu zebrania ogłoszeń od Was.